Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Síťové karty Intel


91% (Perfektní)8 recenzí

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Kvalitní gigabitová síťová karta s rozhraním PCI Express x1, čip Intel 82574L, podpora Wake on LAN.

Uložit ke srovnání

100% (Perfektní)1 recenze

Essentials Status - Launched Launch Date - Q3 '09 Vertical Segment - Server Cable Medium - Copper Cabling Type - SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Bracket...

Uložit ke srovnání

PCI-E, wi-fi

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, retail bulk OVERVIEW Intel's family of adapters, the Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520 with SFP+...

Uložit ke srovnání

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (bulk), síťová karta PCIe x1. Rozhraní: 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 (LAN). Dodávána v bulk balení.

Uložit ke srovnání

Intel LINK 7265

97% (Perfektní)2 recenze

wi-fi

Dvoupásmový Wi-Fi/Bluetooth adaptér, standard Wi-Fi 802.11ac (přenosová rychlost až 867 Mbps), podpora pro Wi-Fi 802.11a/b/g a n, podpora standardu Bluetooth 4.2. Rozhraní: M.2...

Uložit ke srovnání

Intel X550T2BLK

X550T2BLK INTEL, NIC/Ethernet Convrgd Netwk AdpX550-T2 5p

Uložit ke srovnání

Intel E1G42ET

100% (Perfektní)1 recenze

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter - bulk Rozhraní RJ45 Typ konektoru na sběrnici • PCI-E 4x • PCI-E 8x • PCI-E 16x Funkce Wake-on-LAN Instalovaný operační systém •...

Uložit ke srovnání

Intel EXPI9404PTL

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

EXPI9404PTLBLK * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 4000 Mbit/s *...

Uložit ke srovnání

Intel Ethernet Server Adapter I350-T4 I350T4V2

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Vysoce kvalitní 4-portová gigabitová síťová karta pro servery, rozhraním PCI-E 2.0 x4, iSCSI, NFS.

Uložit ke srovnání

Intel X710DA2

Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Síťový adaptér - PCIe 3.0 x8 nízký profil - 10 Gigabit SFP+ x 2Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2 - Síťový...

Uložit ke srovnání

Intel X540-T1

Síťová karta, 1 x 10 GbE RJ-45, rozhraní: PCIe 2.1, low profile, čipset Intel X540, bulk balení.

Uložit ke srovnání

Intel E1G44ET2

Broad selection from 10/100 Mbps to 10 Gbps, for copper or fiber, from PCI to PCI Express, BASE-T to SFP+, with network reach from 1 meter to 10 kilometers and in single- to...

Uložit ke srovnání

Intel X540-T2

Výkonný 10 Gigabit Ethernet adaptér pro servery a datová centra. 2x port 10 Gigabit Ethernet 10GBASA-T RJ-45 pomocí kabeláže Cat.6a a Cat.6, kompatibilní pro Gigabit Fast...

Uložit ke srovnání

Intel I340-T4

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Intel® Ethernet Server Adapter I340-T4, bulk SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status • Launched Launch Date • Q2'10 Vertical Segment • Server Cable Medium • Copper Cabling...

Uložit ke srovnání

Intel PWLA8391GT

95% (Perfektní)1 recenze

PCI, ethernet 1000 Mbit

Intel Pro/1000 GT Desktop Adapter - bulk - Gigabitová síťová karta, provedení pro PCI rozhraní, 32bit verze, 1x RJ-45 konektor, podpora Auto-MDI/MDI-X, Wake On LAN.

Uložit ke srovnání

Intel X520-SR2

PCI-E

Status Launched Launch Date Q2'13 Vertical Segment Server Cable Medium Fiber Cabling Type **MMF 62.5/50 µm, up to 300 m Bracket Height Low Profile and Full Height TDP 6.9...

Uložit ke srovnání

Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk (I350T2V2BLK) SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status * Launched Launch Date * Q3'14 Vertical Segment * Server Cable Medium...

Uložit ke srovnání

Intel E10G41BFSR

PCI-E

E10G41BFSR * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost...

Uložit ke srovnání

Intel E10GSFPSR

E10GSFPSR * Počítačová síť Rozhraní: SFP+ Rychlost datového přenosu (maximální): 10300 Mbit/s Konektor pro optická vlákna: LC Typ SFP vysílače: SR * Výkon Maximální přenosová...

Uložit ke srovnání

Intel 7265.NGWG.W

Kompaktní dovupásmový Wi-Fi/Bluetooth adaptér, který podporuje nejnovější standard 802.11ac. Díky tomu skvěle poslouží nejen při multimediálních přenosech. Se svými kompaktními...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 38 produktů
1 2

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Sieťové karty